Кошик
164 відгуків
Светодиодные LED Экраны для наружной рекламы P5, P10Посмотреть
LedCorp: светодиодное освещение
Додати відгук

Герметичні блоки живлення

Щоб користуватися світлодіодними освітлювальними приладами на вулиці або в приміщеннях з вологим повітрям, необхідно для них придбати блоки живлення класом захисту IP67. Вологозахищені адаптери оснащені герметичним корпусом, який стійкий проти несприятливих умов експлуатації.

Як і стандартні блоки живлення, захищені моделі виконують функцію перетворювача, перетворюючи 220 В в малопотужний стабільну напругу 12 Ст. Кожен примірник оснащений фільтром, що захищає від стрибків напруги і короткого замикання.

 

Мережеві адаптери з герметичним корпусом

Герметичний корпус мережевих адаптерів найчастіше виготовляють з алюмінію, який характеризується стійкістю до несприятливих умов експлуатації. Клас захисту IP67 допускає часткове занурення при використанні апарату на глибину до 1 м. Але постійно використовувати у водному середовищі не рекомендується. Для цих завдань передбачено адаптери з класом захисту IP68.

Щоб визначити, якої потужності необхідний блок живлення, необхідно знати обсяг передбачуваного навантаження від світлодіодного освітлювального приладу або стрічки. Для цього існує спеціальна схема розрахунку, основою яких виступають вихідні технічні параметри пристроїв. Додатково для до отриманого результату слід додати 20-30% запасу, щоб адаптер не перевантажувався під час роботи.

Розрахунок є дуже важливим моментом при покупці блоку живлення, тому будучи невпевненим у отриманих даних, краще проконсультуватися із співробітниками спеціалізованого магазину.

 

Вологозахищені блоки живлення для led-світильників

Враховуючи чудові технічні та експлуатаційні характеристики влагозащищенных блоків живлення, вони отримали широке поширення в обладнанні житлових, громадських приміщень, а також для монтажу зовнішнього підсвічування.

Блоки питания с классом защиты IP67 для led-светильников и светодиодных лент рекомендуются для применения в ванных комнатах, санузлах, саунах. Также их нередко используют в общественных местах, заведениях питания, развлекательных клубах с большим количеством посетителей. Адаптеры IP67 обеспечат безопасность эксплуатации осветительных приборов в любых условиях.

Большой выбор влагозащищенных блоков питания представлен в интернет-магазине по самым выгодным ценам. Надежное, износоустойчивое оборудование прослужит долгие годы, не нуждаясь в обслуживании.